Body Wrapping w Bielsku-Białej

Metoda, która świetnie sprawdzi się w przypadku pań, które pragną wymodelować sylwetkęzredukować cellulit i obrzęki, a także zmniejszyć tkankę tłuszczową, która odłożyła się w okolicach brzucha, ud lub pośladków. Ten stosunkowo prosty zabieg, który wymaga użycia jedynie kosmetyków pielęgnacyjnych o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym, a także folii spożywczej, w połączeniu z ćwiczeniami oraz dietą odchudzającą potrafi przynieść prawdziwie doskonałe efekty.

Na czym polega Body Wrapping?

Body wrapping to metoda, która opiera się na dwóch etapach. Pierwszy polega na nałożeniu na wybraną partię ciała, np. uda, grubej warstwy kremów o działaniu modelująco-ujędrniającym. Drugi to szczelne owinięcie ciała folią kosmetyczną. Folia ta zwiększa penetrację kosmetyków dzięki wytworzonemu efektowi termogenezy, czyli miejscowego podgrzania skóry. W efekcie pory otwierają się, przyspieszając działanie substancji czynnych, a przy okazji pozwalając na szybsze oczyszczenie organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii. Dodatkowo ucisk, jaki powoduje folia na ciele, prowadzi do pobudzenia mikrokrążenia, co w rezultacie dotlenia i odżywia skórę

Kto może skorzystać z Body Wrappingu?

Z zabiegu może skorzystać każdy, jednak szczególnie zalecany jest paniom, które borykają się z cellulitem, wiotką skórą oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej bądź wody. Body wrapping jest również odprężający i relaksujący, dlatego dedykowany jest również tym kobietom, które poszukują przyjemnych sposobów na poprawę wyglądu ciała.

Zabieg wyszczuplający w Bielsku Biała

Urządzenie1 wejście ( Cena )
Elektrostymulacja 45.00 zł
Elektrostymulacja IR 50.00 zl
Limfodrenaż 30.00 zł
Body Wrapping – usługa z użyciem Go Shape / Go Cellulite Buster 25.00 zl
Sauna karbonowa 55.00 zł

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Czy body wrapping można wykonywać w domu?

Zabieg jest na tyle prosty, że można go wykonać samodzielnie w zaciszu swojego domu. W naszej ofercie posiadamy specjalny zestaw kosmetyków do body wrappingu. Zawiera on rozgrzewające serum o działaniu przeciwcellulitowym Go Cellulite Buster PRO, a także krem modelujący sylwetkę Go Shape PRO.

Dlaczego warto skorzystać z Body Wrappingu w Bielsko-Biała?

 • w naszym gabinecie odchudzania i modelowania sylwetki w Bielsku Body Wrapping łączymy z komplementarnymi metodami modelowania sylwetki, tak aby uzyskać możliwe jak najlepsze efekty;
 • przed wykonaniem zabiegu specjaliści ze Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii wykluczają przeciwwskazania do wykonania zabiegu, wśród których znajdują się m.in. choroby serca i układu krążenia, żylaki i choroby naczyń krwionośnych czy ciąża oraz okres karmienia piersią. Dzięki temu metoda ta jest bezpieczna.

Body wrapping Bielsko – przewidywane efekty

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • nawilżenie skóry
 • wymodelowanie sylwetki
 • zmniejszenie obrzęków
 • przyspieszenie detoksykacji organizmu 
 • usprawnienie mikrokrążenia
 • poprawa ogólnego stanu skóry

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa