Cellulit Bielsko-Biała – usuwanie i zabieg

Cellulit to temat, który wciąż bywa wśród kobiet tematem tabu. Bardzo często jest powodem kompleksów, a nawet obniżonej samooceny. Wpływa na samopoczucie, a także ocenę własnego wyglądu i atrakcyjności. Istnieją jednak skuteczne metody, które pozwalają pozbyć się tego problemu. Wystarczy skorzystać z profesjonalnych zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie w Bielsku-Białej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Cellulit – skąd się bierze?

Cellulit pojawia się w wyniku nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, co prowadzi do zmian w wyglądzie tkanki podskórnej i charakterystycznych śladów. Może powstawać na skutek różnorodnych czynników, takich jak kwestie genetyczne, styl życia czy zaburzenia hormonalne.

Cellulit bardzo często pojawia się u kobiet w ciąży czy w trakcie menopauzy, w wyniku zwiększonej produkcji estrogenów. Do powstawania charakterystycznych zmian mogą przyczyniać się również zaburzenia dotyczące układu krwionośnego oraz przepływu krwi.

Walka z cellulitem – Bielsko-Biała

Warto zaznaczyć, że istotne w walce z cellulitem są odpowiednia dieta, utrzymywanie zdrowej wagi oraz aktywność fizyczna. Wykonywanie ćwiczeń, jazda na rowerze czy spacery będą doskonałą metodą prewencji.

Wiele kobiet pomimo starań boryka się jednak z cellulitem, na którego powstawanie wpływają czynniki genetyczne czy problemy zdrowotne. Doskonale rozumiemy, jak wpływa to na samopoczucie oraz ocenę własnego ciała. Właśnie z tego powodu w naszym gabinecie proponujemy skuteczne zabiegi, których celem jest redukcja cellulitu, a także poprawa samooceny klientów.

Nasza rozbudowana oferta zabiegów na cellulit w Bielsku-Białej dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta, tak aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w możliwie najkrótszym czasie.

Cellulit – jak z nim walczyć?

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że walka z cellulitem przebiega zupełnie inaczej w przypadku każdego klienta. Mają na to wpływ takie czynniki jak wiek, waga, aktywność fizyczna oraz tryb życia. Różnić się więc będzie także liczna zabiegów, które należy wykonać, aby osiągnąć najlepsze efekty.

W naszym gabinecie oferujemy klientom liczne zabiegi na redukcję cellulitu w Bielsko-Białej:

 

    • kriolipoliza – to nowoczesna technologia stosowana w walce z cellulitem. Zabieg wykorzystujący chłodzenie prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które z czasem usuwane są z organizmu. Kriolipolizę można wykonać na wielu partiach ciała;

    • laser – to nowoczesna oraz nieinwazyjna metoda, która daje pozytywne rezultaty w dość krótkim czasie. Wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego polecana jest przez specjalistów;

    • mezoterapia mikroigłowa – to zabieg polegający na wstrzyknięciu składników aktywnych pod skórę w obszar dotknięty cellulitem. Podane substancje pobudzają mikrokrążenie, łagodzą stan zapalny, a także rozbijają tkankę tłuszczową, prowadząc do jej redukcji.

Proponowana oferta to jednak nie wszystkie możliwości, jakie można zastosować w przypadku walki z cellulitem w Bielsku-Białej. Nasi specjaliści w każdym przypadku zaproponują najlepsze rozwiązania.

Cellulit, Bielsko-Biała – oferta

Nasz gabinet Studio Figura oferuje kompleksowe zabiegi na cellulit w Bielsku-Białej. Specjaliści posiadają dużą wiedzę, a także szerokie doświadczenie w pracy z klientami, które pozwala im na skuteczną walkę z różnymi niedoskonałościami.

Słuchamy potrzeb klientów, zapewniając pełną opiekę w czasie kuracji. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegóły oferty.