Endermologia Bielsko-Biała. Endomasaż – szczupła sylwetka i jędrna skóra

Bezinwazyjna metoda wspomagająca redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Masaż ssąco-próżniowy, wykonywany podczas zabiegu, pobudza krążenie, metabolizm i układ limfatyczny, a także poprawia wygląd oraz kondycję skóry na całym ciele, w tym na twarzy, szyi oraz dekolcie. Endomasaż skupia w sobie cztery innowacyjne technologie:

 • laser podczerwony;
 • masaż podciśnieniowy vacuum;
 • masaż mechaniczny;
 • fale radiowe.

Dzięki nim działamy na problem wielopłaszczyznowo, intensyfikując tym samym osiągane efekty w modelowaniu sylwetki.

Co to jest endomasaż?

Endomasaż to ssąco-próżniowy masaż ciała, który wykorzystuje różnego rodzaju bodźce fizyczne, takie jak podciśnienie, fale radiowe, laser podczerwony oraz masaż mechaniczny:

Laser podczerwony

światło podczerwone emitowane przez laser podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przez co przyspiesza jej metabolizm. Co więcej, w wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, co napina skórę oraz nadaje jej młodzieńczy wygląd.

Masaż podciśnieniowy vacuum

poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej, co zwiększa dawkę tlenu niezbędnego nie tylko do redukcji tkanki tłuszczowej, ale też cellulitu.

Masaż mechaniczny

ruchome rolki zamontowane w głowicach urządzenia Beauty Shaper udrażniają układ limfatyczny, wspomagając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metaboliczne.

Fale radiowe RF

podnoszą temperaturę w tkankach podskórnych, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny. Dzięki temu fale radiowe poprawiają kondycję skóry.

Jak wygląda endomasaż na ciało w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

W naszym centrum modelowania sylwetki Bielsko przeprowadzamy endomasaż zarówno na ciało. W przypadku tego pierwszego klientka przed zabiegiem zakłada na siebie specjalny, biały kostium, który jest przeznaczony do masażu podciśnieniowego. Wcześniej powinna zdjąć z siebie wszelkie metalowe elementy znajdujące się w miejscu zabiegowym.

W Studio Figura Bielsko-Biała przed endomasażem przeprowadzamy konsultację, której celem jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie zabiegu.

Jakie są zalecenia po endomasażu?

Przez kilka dni po zabiegu należy dokładnie nawilżać skórę oraz spożywać zwiększoną ilość wody, a przez 10 dni nakładać krem z filtrem przeciwsłonecznym. Wskazane jest także wprowadzenie niskotłuszczowej diety i podejmowanie aktywności fizycznej.

Dlaczego warto skorzystać z endomasażu Bielsko-Biała?

 • endomasaż to metoda, która nie wymaga rekonwalescencji i nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia poważnych skutków ubocznych czy powikłań – skóra po zabiegu jest bowiem nienaruszona. Bywa jedynie zaczerwieniona, a oprócz tego mogą pojawić się siniaki;
 • zabieg, w przeciwieństwie do wielu innych z dziedziny kosmetologii estetycznej, nie jest bolesny;
 • endomasaż ma wszechstronne działanie – jest w stanie zmniejszyć obwody poszczególnych partii ciała i zredukować tkankę tłuszczową, ale też wygładzić cellulit czy ujędrnić skórę. Wobec tego mogą z niego skorzystać osoby, które borykają się z różnymi problemami natury estetycznej.


Endomasaż na ciało – przewidywane efekty

 • zagęszczenie i ujędrnienie skóry
 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • modelowanie sylwetki
 • wspomaganie leczenia blizn i rozstępów
 • redukcja obrzęków
 • modelowanie pośladków

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa