Elektrostymulacja IR Bielsko-Biała – redukcja obwodów z modelowaniem sylwetki

Zabieg, podczas którego wykorzystywane są dwie innowacyjne technologie – działanie impulsów elektrycznych oraz promieniowania podczerwonego IR. Bezpieczne impulsy elektryczne pobudzają mięśnie do pracy, a w rezultacie przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej. Z kolei zastosowanie światła podczerwonego dodatkowo wspomaga modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Oprócz tego emitowane przez nie ciepło sprawia, że zabieg jest przyjemniejszy.

Elektrostymulacja jest szczególnie polecana osobom, które nie mogą wykonywać obciążających ćwiczeń, a chcą wyrzeźbić mięśnie brzucha w prawdziwie ekspresowy sposób. Podczas 30-minutowej sesji zabiegowej nasze mięśnie wykonują bowiem pracę porównywalną do tej podczas nawet kilkugodzinnego wysiłku fizycznego!

Na czym polega elektrostymulacja z promieniowaniem podczerwonym?

Zabieg elektrostymulacji polega na doprowadzeniu mięśnia lub grupy mięśni do skurczu podobnego do tego, który następuje podczas tradycyjnego treningu. Efekt ten uzyskuje się za pomocą bezpiecznych impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Impulsy te pobudzając mięśnie do pracy, przyczyniają się do utraty kilogramów i centymetrów. Doskonale redukują również ból oraz napięcie mięśniowe. 

Podczas zabiegu dodatkowo wykorzystywane jest również działanie promieniowania IR, czyli najkrótszych fal podczerwonych, które mają zdolność docierania w głębokie struktury organizmu. Ułatwia to proces modelowania sylwetki, ale także zmniejsza napięcie mięśni szkieletowychwspomaga przemianę materii oraz mikrokrążenie.

Spalanie tkanki tłuszczowej w Bielsku Białej

Urządzenie1 wejście ( Cena )
Elektrostymulacja 45.00 zł
Elektrostymulacja IR 50.00 zl
Limfodrenaż 30.00 zł
Body Wrapping – usługa z użyciem Go Shape / Go Cellulite Buster 25.00 zl
Sauna karbonowa 55.00 zł

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Czy elektrostymulacja boli? Czy to bezpieczny zabieg?

Impulsy elektryczne wykorzystywane podczas zabiegu to bezpieczne impulsy o niskiej częstotliwości, których intensywność jest dodatkowo dostosowywana do indywidualnych odczuć klienta. Dzięki temu zabieg elektrostymulacji nie powoduje dyskomfortu czy bólu. Odczucia podczas procedury przypominają bardziej mrowienie lub delikatne skurcze. 

Dlaczego warto skorzystać z elektrostymulacji z promieniowaniem podczerwonym w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

 • przed zabiegiem w naszym gabinecie odchudzania i modelowania sylwetki przeprowadzamy konsultację, podczas której wykluczamy wszelkie przeciwwskazania do wykonania elektrostymulacji IR, wśród których znajduje się m.in. ciąża, nowotwór, nadciśnienie tętnicze czy gorączka;
 • elektrostymulacja do doskonała alternatywa dla tradycyjnego treningu, z której mogą korzystać również te osoby, które np. z uwagi na różnorodne schorzenia nie mogą obciążać organizmu wysiłkiem fizycznym.

Elektrostymulacja ze światłem podczerwonym Bielsko – przewidywane efekty

 • ujędrnienie i poprawa kondycji skóry
 • wzmocnienie mięśni
 • pobudzenie metabolizmu 
 • stymulacja wydalania toksyn z organizmu
 • poprawa krążenia krwi i dotlenienie tkanek
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • pobudzenie pracy układu limfatycznego
 • zmniejszenie dolegliwości bólowych

Dlaczego warto skorzystać z elektrostymulacji z promieniowaniem podczerwonym w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

 • przed zabiegiem w naszym gabinecie odchudzania i modelowania sylwetki przeprowadzamy konsultację, podczas której wykluczamy wszelkie przeciwwskazania do wykonania elektrostymulacji IR, wśród których znajduje się m.in. ciąża, nowotwór, nadciśnienie tętnicze czy gorączka
 • elektrostymulacja do doskonała alternatywa dla tradycyjnego treningu, z której mogą korzystać również te osoby, które np. z uwagi na różnorodne schorzenia nie mogą obciążać organizmu wysiłkiem fizycznym.

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa