HIFU na twarz w Bielsku-Białej – odmłodzenie skóry i redukcja zmarszczek

Rozwiązanie dla osób, które pragną odmłodzić swoją twarz bez konieczności chirurgicznej interwencji. HIFU, czyli High-Intensity Focused Ultrasound, to nowoczesna metoda, która wykorzystując skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków, pobudza ciało do produkcji kolagenu. Pozwala to zniwelować zmarszczki oraz poprawić elastyczność i sprężystość skóry.

Wytworzone podczas zabiegu ciepło nie uszkadza zewnętrznej warstwy naskórka, dzięki czemu zabieg HIFU nie wymaga rekonwalescencji. Po przeprowadzeniu sesji zabiegowej można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Na czym polega HIFU na twarz? Jak wygląda zabieg?

Zabieg HIFU w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii rozpoczyna się od konsultacji, której celem jest wykluczenie wszelkich czynników, które mogłyby uniemożliwić wykonanie zabiegu. Następnie na miejsce zabiegowe, np. na linię żuchwy i policzki bądź czoło, specjalista nakłada żel do zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków. Po zaaplikowaniu preparatu przykłada do skóry specjalną głowicę, która emituje bezpieczną falę ultradźwiękową. Strumienie ultradźwięków, działając na odpowiedniej głębokości tkanki, wytwarzają szereg punktów, w których na skutek ruchu i tarcia komórek następuje nagły skok temperatury. Prowadzi to do kontrolowanych mikropoparzeń (o średnicy do 1 mm), które pobudzają stymulację kolagenu, decydującego o młodym wyglądzie skóry.

Dlatego HIFU to doskonały zabieg na zmarszczki Bielsko oraz inne oznaki starzenia się skóry, takie jak opadające policzki czy utrata prawidłowego owalu twarzy

Jakie są zalecenia przed zabiegiem HIFU? Czego nie robić po?

Aby osiągnąć pożądane efekty i zagwarantować bezpieczeństwo klientki, zalecamy odpowiednie przygotowanie do zabiegu HIFU. Rekomendujemy zaprzestanie przyjmowania leków przeciwzapalnych na 2-3 dni przed zabiegiem oraz zwiększenie spożycia płynów. Dodatkowo na 7 dni przed zabiegiem należy zrezygnować ze spożywania alkoholu. W tym czasie nie należy również wystawiać miejsca zabiegowego na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zaleca się również wykonanie peelingu w miejscu zabiegowym na 7 dni przed procedurą. W przypadku HIFU na twarz najlepiej sprawdzi się peeling enzymatyczny.

Z kolei po wykonaniu HIFU należy dbać o szczególne nawilżenie skóry przez przynajmniej 2 tygodnie. W przypadku zabiegu na twarz, szyję i dekolt polecamy nasze kremy kolagenowe na dzień i na noc. Doba po zabiegu to czas, w którym należy oszczędzać organizm, dlatego niewskazany jest intensywny wysiłek fizyczny. Oprócz tego przez 2 tygodnie należy zaprzestać korzystania z sauny i solarium, a przez co najmniej tydzień z opalania. Dodatkowo nie powinno się stosować peelingów i innych metod złuszczania naskórka przez 7 dni po zabiegu. Wykluczone jest również przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych przez co najmniej 2 tygodnie, a najlepiej przez miesiąc. Nie dotyczy to jedynie paracetamolu.

HIFU na twarz – nasza oferta

HIFU to doskonałe rozwiązanie dla osób martwiących się oznakami starzenia się skóry. W naszym Centrum Kosmetologii w Bielsku znajdują się takie zabiegi jak:

 • HIFU na całą twarz
 • HIFU na czoło
 • HIFU na okolice oczu i czoło
 • HIFU na podbródek i linię żuchwy 
 • HIFU na podbródek i szyję 
 • HIFU na policzki i linię żuchwy
 • HIFU na bruzdy nosowo-wargowe
 • HIFU na szyję 
 • HIFU na dekolt

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu HIFU na twarz w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

 • HIFU nie przerywa ciągłości skóry;
 • redukuje wiotkość skóry i inne oznaki starzenia;
 • zabieg jest bezbolesny;
 • dzięki różnym głowicom klientka może być pewna, że parametry zabiegu zostaną dobrane do jej typu i grubości skóry.

HIFU na twarz Bielsko – przewidywane efekty

 • wygładzenie zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie
 • redukcja podwójnego podbródka
 • poprawa elastyczności oraz jędrności skóry
 • uwydatnienie linii żuchwy, poprawa owalu twarzy
 • lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Lifting skóry – HIFU Cennik

Część ciała1 Zabieg ( Cena )
Kurze łapki 550.00 zł
Okolice oczu + czoło 850.00 zł
Podbródek + linia żuchwy 700.00 zł
Podbródek + szyja 800.00 zł
Policzki + linia żuchwy 900.00 zł
Cała twarz 1600.00 zł
Szyja 800.00 zł
Dekolt 750.00 zł
Boki ( 1 / 2 brzucha ) 850.00 zł
Brzuch cały 1300.00 zł
Wewnętrzne / zewnętrzne część ud 900.00 zł
Kolana 700.00 zł
Pelikany | ręce 1000.00 / 800.00 zł
Pośladki 1200.00 zł
Plecy 790.00 zł
Bruzdy nosowo – wargowe 450.00 zł
Czoło 600.00 zł

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa