Lipolaser – bezbolesne odchudzanie Bielsko-Biała

Metoda bezinwazyjnego modelowania sylwetki za pomocą lasera. Lipolaser wspomaga usuwanie zbędnych centymetrów, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także poprawę kondycji skóry, nie uszkadzając przy tym innych tkanek, takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Zabieg umożliwia dotarcie do głębszych warstw skóry, przez co usprawnia też procesy metaboliczne.

Lipolaser wykorzystuje zimny laser diodowy o długości wiązki 635/650 nm, która dociera do głębokich warstw skory, gdzie w odpowiedni sposób stymuluje komórki tłuszczowe. Prowadzi to do ich naturalnego usunięcia z organizmu, a w efekcie do zmniejszenia obwodów ciała.

Na czym polega zabieg za pomocą lipolasera?

Dzięki naświetlaniu wybranej partii ciała wiązką lasera dochodzi do rozbicia zgromadzonych na tym obszarze komórek tłuszczowych. Uwolniony z nich tłuszcz w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu zostaje stopniowo wydalany przez układ metaboliczny oraz limfatyczny z organizmu. Skutkuje to redukcją nawet opornej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie – wyszczupleniem sylwetki, zmniejszeniem obwodów ciała i cellulitu. Przez to, że zabieg ma nieinwazyjny charakter, niesie za sobą szereg korzyści w porównaniu z inwazyjnymi metodami redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg lipolaserem?

W Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii zabieg lipolaserem trwa 30 minut i jest poprzedzony dokładną konsultacją, podczas której doświadczony personel wyklucza wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Oprócz tego przed rozpoczęciem procedury pacjentka jest proszona o nałożenie na oczy okularów ochronnych. Następnie na jej oczyszczoną i zdrową skórę zaaplikowane zostają pady emitujące wiązkę lasera. W trakcie zabiegu klientka nie odczuwa dolegliwości bólowych.

Zaleca się przeprowadzenie serii od 8 do 12 zabiegów, przy czym dokładna liczba jednostek zabiegowych zależy od grubości tkanki tłuszczowej i jest ustalana indywidualnie w centrum modelowania sylwetki Bielsko.

Jakie są zalecenia po zabiegu za pomocą lipolasera?

Po rozpoczęciu serii zabiegów nie należy przyjmować leków światłouczulających, antybiotyków, sterydów i leków rozrzedzających krew. Wskazane jest spożywanie większej ilości płynów oraz dietetycznych posiłków, a także podjęcie umiarkowanego wysiłku fizycznego (np. marszobieg, rower, pływanie lub Roll Shaper, Limfodrenaż czy Elektrostymulacja dostępne w Studio Figura Bielsko-Biała). Pomoże to przyspieszyć efekty odchudzania, zapobiec efektowi jo-jo, a także ewentualnemu tworzeniu się zatorów limfatycznych. Po zabiegu można nałożyć na skórę delikatny krem bądź oliwkę, jednak ważne by nie były to agresywne preparaty. Trzeba też pamiętać, aby przez okres dwóch tygodni zakrywać miejsce zabiegowe przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Dlaczego warto skorzystać z lipolasera w Bielsko-Biała?

  • połączenie działania lipolasera ze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną pozwala na trwałe zredukowanie wagi oraz zmniejszenie obwodów ciała;
  • lipolaser redukuje nadmiar tłuszczu bez powodowania poważnych efektów ubocznych, które mogą towarzyszyć inwazyjnej liposukcji chirurgicznej;
  • w przeciwieństwie do liposukcji chirurgicznej, zabieg za pomocą lipolasera nie wymaga znieczulenia, jest krótki, a do tego nie wymaga rekonwalescencji;
  • lipolaser redukując komórki tłuszczowe, nie niszczy innych tkanek, przez co jest metodą bezpieczną.

Lipolaser – przewidywane efekty

  • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • modelowanie sylwetki
  • pobudzenie krążenia i metabolizmu
  • wspomaganie odchudzania
  • zmniejszenie obwodów

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa