Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała – odżywienie i poprawa wyglądu skóry

Mezoterapia igłowa to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który jest jedną z coraz popularniejszych metod stymulacji skóry do odnowy. Substancje odżywcze, wprowadzone bezpośrednio w skórę za pomocą cienkich igieł, nadają cerze zdrowego blasku, nawilżają ją, poprawiają jej elastyczność, a także redukują widoczność zmarszczek i innych niedoskonałości. To swoisty „zastrzyk energii” dla skóry, który rewitalizuje ją od wewnątrz, pozostawiając uczucie odświeżenia i młodzieńczego wyglądu.

Mezoterapię igłową wykonuje się na różnych obszarach ciała, przede wszystkim na twarzy, szyi i dekolcie. Dużym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia pod oczy. W naszej ofercie posiadamy również mezoterapię skóry głowy, a także peptydową terapię włosów..

Na czym polega mezoterapia igłowa? Jak wygląda zabieg?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wykonaniu delikatnych nakłuć cienką igłą i wstrzyknięciu w nie preparatów zawierających m.in. kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe i składniki mineralne. Metoda ta pozwala ominąć naskórek, który stanowi swoistą barierę dla wielu kosmetyków.

Już samo nakłuwanie skóry ma na nią korzystny wpływ, a substancje aktywne zawarte w preparacie dodatkowo pozwalają na uzyskanie lepszych efektów. Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, zapobiegając przedwczesnemu wiotczeniu skóry, do którego dochodzi na skutek stopniowego zmniejszania zawartości kwasu hialuronowego w skórze. Dlatego preparat zawierający ten składnik odmładza skórę, nawilża ją i działa antyoksydacyjnie.x

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Czy mezoterapia igłowa jest bolesna?

Jak każdy zabieg z użyciem igły procedura może sprawić delikatny dyskomfort, jednak na ogół jest uznawana za niemal bezbolesną. Trzeba natomiast mieć na uwadze, że skóra po mezoterapii igłowej może być przez maksymalnie kilka dni zaczerwieniona lub lekko posiniaczona.

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania

Zabieg, choć cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie jest przeznaczony dla każdego. Przeciwwskazaniem do wykonania mezoterapii igłowej jest oczywiście alergia na choćby jeden ze składników preparatu wprowadzanego pod naskórek. Z metody nie skorzystają również kobiety w ciąży lub będące w okresie karmienia. Z pełną listą przeciwwskazań można zapoznać się w naszym gabinecie, gdzie przed zabiegiem miejsce ma również specjalistyczna konsultacja, której celem jest wykluczenie wszelkich czynników uniemożliwiających wykonanie procedury.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Zabieg polecany jest w szczególności osobom:

  • których skóra nosi oznaki zmęczenia i z uwagi na przepracowanie czy stres utraciła swoją jędrność;
  • które borykają się z cieniami i obrzękami pod oczami;
  • których skóra jest wiotka, niedożywiona, sucha (np. po okresie zimowym) i odwodniona (po okresie letnim, szczególnie opalaniu);
  • których skóra jest narażona na przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Dodatkowo mezoterapia skóry głowy sprawdzi się w przypadku osób, które pragną zahamować wypadanie włosów i pobudzić wzrost nowych, a także tych, którym zależy na zachowaniu młodego i zdrowego wyglądu skóry.

Mezoterapia igłowa Bielsko – przewidywane efekty

  • nawilżenie i napięcie skóry
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • redukcja cieni i obrzęków pod oczami
  • wygładzenie drobnych zmarszczek
  • nadanie skórze witalności i blasku

Cennik – Mezoterapia igłowa

ZabiegiCena
Twarz 300.00 zł
Twarz, szyja 350.00 zł
Twarz, szyja, dekolt 450.00 zł
okolice oczu 250.00 zł
Mezoterapia skóry głowy 399.00 zł
Dr Cyj 550.00 zł
Dr Cyj x4 1880.00 zł ( 1 zabieg 470.00 zł )
Molecular trichology 4 zabiegi 1440.00 zł ( 1 zabieg 360.00 zł )

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa