Kriolipoliza Bielsko-Biała – wymrażanie tkanki tłuszczowej

Wyszczuplająco-modelujący zabieg, który za pomocą niskiej temperatury zmniejsza nawet najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową. Metoda ta zyskuje na popularności, co zawdzięcza swojemu mało inwazyjnemu charakterowi i wielu pozytywnym opiniom.

Kriolipolizę w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii, dzięki możliwości zmiany głowic i parametrów, wykonujemy na brzuchu, ramionach, udach, boczkach, a także na podbródku. Wykorzystujemy do tego innowacyjne urządzenie o nazwie Ice Tech.

Jak działa kriolipoliza?

Kriolipoliza to zabieg, który wykorzystuje ujemne temperatury do selektywnego i kontrolowanego wymrażania komórek tłuszczowych zgromadzonych na określonym obszarze ciała. Za pomocą głowicy wypełnionej tworzywem chłodzącym następuje zassanie fałdu skórnego, a następnie jego schłodzenie do temperatury od 0 do -10 stopni Celsjusza. W rezultacie dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych zgromadzonych na obszarze zabiegowym, które następnie są stopniowo usuwane z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. Skutkuje to zmniejszeniem tkanki tłuszczowej oraz wysmukleniem i wymodelowaniem sylwetki. Ponadto zabieg korzystnie wpływa na wygląd i kondycję skóry.


Kriolipoliza – czy to bezpieczne?

Niezwykle istotną zaletą kriolipolizy jest to, że podczas zabiegu uszkodzeniu ulegają wyłącznie komórki tłuszczowe. Metoda ta oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy. Dzieje się tak dlatego, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę.

Kriolipoliza w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii to metoda, która nie przerywa ciągłości skóry, przez co charakteryzuje się małą inwazyjnością i nie wymaga pozostawania w domu. Jedynymi skutkami ubocznymi po kriolipolizie mogą być siniaki, krwiaki lub zaczerwieniona i nadwrażliwa skóra w miejscu zabiegowym. Stan ten może się utrzymywać do około 2 tygodni.

Zalecenia przed zabiegiem kriolipolizy

Dla własnego bezpieczeństwa, a także uzyskania pożądanych rezultatów zabiegu, należy przestrzegać następujących zaleceń:

 • na 2-3 dni przed zabiegiem warto zwiększyć przyjmowanie płynów;
 • na tydzień przed kriolipolizą obowiązuje bezwzględny zakaz picia alkoholu oraz opalania miejsca zabiegowego;
 • w wyniku działania kriolipolizy na obszarze zabiegowym powstaje kontrolowany stan zapalny, w związku z czym na 2 dni przed zabiegiem nie powinno się przyjmować leków przeciwzapalnych.

Czego nie robić po kriolipolizie?

 • nie należy narażać organizmu na intensywny wysiłek fizyczny – powinno się z tym poczekać tydzień;
 • zabronione jest korzystanie z sauny i solarium, a także opalanie miejsc poddanych zabiegowi przez 3 tygodnie;
 • przez 3 tygodnie po zabiegu nie należy spożywać alkoholu;
 • przez co najmniej 2 tygodnie, a najlepiej przez miesiąc, nie wolno spożywać leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych (dopuszczalny jest jedynie paracetamol).

Oprócz tego zalecamy zwiększenie spożywania wody o około 1-1,5 l dziennie – przyspieszy to proces wydalania martwych adipocytów z organizmu. Wskazane jest też wprowadzenie lekkostrawnej diety i dbanie o szczególne nawilżenie skóry przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu.

Kriolipoliza – przeciwwskazania

gabinecie Studio Figura Bielsko – Centrum Kosmetologii każdorazowo przed przystąpieniem do wykonania kriolipolizy przeprowadzana jest konsultacja celem wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, wśród których znajdują się m.in.: niewydolność wątroby i nerek, choroba wrzodowa, przebyte operacje (ostatnie 3 miesiące), spirala domaciczna (dotyczy zabiegu na brzuch), blizna po cesarskim cięciu w miejscu zabiegowym, choroby nowotworowe, zapalenie skóry lub egzema w miejscu zabiegowym, podrażniona skóra, ciąża, karmienie piersią, gorączka, stany infekcyjne, miesiączka, aktywna cukrzyca (nieleczona), pokrzywka na skutek silnego wyziębienia skóry, choroba Reynauda, krioglobulinemia, hipoproteinemia.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, zapewniamy kompleksową informację na temat ewentualnych przeciwwskazań, aby każdy mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą swojego zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Bielsko-Biała i zapoznania się z pełną listą przeciwwskazań w gabinecie, gdzie nasi specjaliści służą fachową pomocą oraz wsparciem.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu kriolipolizy Bielsko-Biała?

 • kriolipoliza to zabieg, który powinien spełnić oczekiwania osób, które są na diecie i regularnie ćwiczą, a mimo to w dalszym ciągu borykają się z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej;
 • obszary poddane kriolipolizie są mniej podatne na odkładanie się w nich tłuszczu w przyszłości;

Kriolipoliza – przewidywane efekty

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • spadek masy ciała
 • wymodelowanie sylwetki
 • zmniejszenie obwodów ciała
 • wspomaganie odchudzania

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Redukcja tkanki tłuszczowej – Kriolipoliza Bielsko Biała Cennik

Kriolipoliza – 1 głowicaCzas trwaniaCena zabieguCena za 1 zabieg
1 zabieg 1 x 50 min 350.00 zł
2 zabiegi 1 x 50 min 600.00 zł 300.00 zł
3 zabiegi 1 x 50 min 700.00 zł 233.00 zł
Kriolipoliza – 2 głowiceCzas trwaniaCena zabieguCena za 1 zabieg
1 zabieg 1 x 50 min 500.00 zł
2 zabiegi 1 x 50 min 850.00 zł 425.00 zł
3 zabiegi 1 x 50 min 1100.00 zł 366.00 zł
Kriolipoliza – 3 głowiceCzas trwaniaCena zabieguCena 1 zabiegu
1 zabieg 1 x 50 min 650.00 zł
2 zabiegi 1 x 50 min 1000.00 zł 500.00 zł
3 zabiegi 1 x 50 mi n 1400.00 zł 466.00 zł

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa