Fala radiowa na twarz Bielsko-Biała – elastyczna i jędrna skóra

Technologia, która pozwala na lifting twarzy bez użycia skalpela. Fale radiowe RF na twarz rewitalizują skórę, poprawiając nie tylko jej wygląd, ale także kondycję. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny zabieg redukuje widoczne oznaki starzenia. Jest więc rozwiązaniem m.in. dla tych, którzy szukają sprawdzonych zabiegów przeciwzmarszczkowych w Bielsku.

Fala radiowa na twarz – w jaki sposób działa?

W Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii zabieg przeprowadza się z użyciem głowicy emitującej multipolarne fale radiowe, które mają zdolność docierania do głębokich warstw skóry. Podgrzewając włókna kolagenowe do temperatury ok. 40 stopni Celsjusza, doprowadzają do ich obkurczenia, a następnie ponownego napięcia. Skutkuje to odnową ich struktury. Oprócz tego fale radiowe na twarz pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, co zwiększa elastyczność skóry. W rezultacie zabieg zagęszcza i ujędrnia skórę, niweluje wiotkość skóry, redukuje zmarszczki twarzy oraz poprawia jej owal. Istnieje również możliwość zredukowania podwójnego podbródka, który dla wielu kobiet stanowi uciążliwy defekt kosmetyczny.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Jak często wykonywać zabieg z wykorzystaniem fal radiowych na twarz?

Zalecamy, aby z zabiegu korzystać maksymalnie dwa razy w tygodniu. Istotne jest jednak zachowanie co najmniej dwudniowej przerwy pomiędzy sesjami. Dla optymalnych efektów falę radiową na twarz powinno wykonywać się w serii od 6 do 12 zabiegów.

Dlaczego warto skorzystać z fali radiowej na twarz w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

  • zabieg na urządzeniu Cavi Shape Advanced nie powoduje dolegliwości bólowych i nie wymaga rekonwalescencji (skóra objęta zabiegiem może być jedynie chwilowo zaczerwieniona i rozgrzana);
  • pojedyncza sesja zabiegowa nie zajmuje dużo czasu, trwa do 30 minut;
  • przed procedurą specjalista przeprowadza konsultację celem wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, co zwiększa jego bezpieczeństwo.

Fala radiowa na twarz Bielsko – przewidywane efekty

  • zagęszczenie i ujędrnienie skóry
  • zwiększenie napięcia skóry, poprawa jej elastyczności 
  • wygładzenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy
  • redukcja podwójnego podbródka

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa