Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej Bielsko-Biała

Lipoliza iniekcyjna to dobra alternatywa dla inwazyjnych zabiegów liposukcji. Zabieg ten pozwala na spełnienie marzenia wielu kobiet, którym jest redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej w sposób bezpieczny, tani oraz trwały. Polega na podaniu zastrzyków wypełnionych specjalną substancją bezpośrednio w miejsca nagromadzenia tłuszczu, co prowadzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalnego wydalenia z organizmu. Lipoliza iniekcyjna najczęściej wykonywana jest na brzuchu, udach, podbródku czy w okolicach pach.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna polega na miejscowym wstrzyknięciu roztworu (najczęściej mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny lub organicznej krzemionki), który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Dzieje się tak ze względu na właściwości poszczególnych składników. Kiedy komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, fosfatydylocholina oraz deoksycholat powodują rozpad trójglicerydów, a L-karnityna podkręca przemiany metaboliczne tłuszczu w wątrobie. Po zabiegu uwolnione tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie zostają zmetabolizowane, a potem wydalone z organizmu w naturalny sposób. W rezultacie możliwe jest zmniejszenie obwodów konkretnej partii ciała. Ponadto lipoliza iniekcyjna wspomaga mikrokrążenie i metabolizm keratynocytów, stymuluje regenerację skóry oraz jej lepsze odżywienie.

Lipoliza iniekcyjna Bielsko-Biała – przeciwwskazania

Zabieg lipolizy iniekcyjnej w Bielsku-Białej umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z wielu partii ciała – od kolan przez uda, pośladki, biodra, brzuch, poduszeczki wokół pach, tricepsy w ramionach, kark, podbródek, aż po brodę. Lipolizę iniekcyjną poleca się głównie osobom, których waga jest w normie bądź lekko ją przekracza.

Istnieje natomiast kilka przeciwwskazań, które eliminują chętnych do zastosowania zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Bielsku-Białej. Wśród nich są alergia na soję, ciąża, karmienie piersią, alergia na składniki preparatu, choroby nerek i wątroby, infekcje skórne w okolicach nakłuć, epilepsja, otyłość oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. Przed lipolizą prowadzona jest konsultacja na temat chorób oraz alergii, aby móc wykluczyć wszelkie jednostki chorobowe, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna w Studio Figura Bielsko-Biała

Do zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Bielsku zachęcamy wszystkie Panie, które chciałyby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała w sposób bezpieczny i nieinwazyjny. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachową wiedzę oraz komfort podczas wykonywania lipolizy iniekcyjnej. Bielsko-Biała to miasto, w którym zlokalizowane jest nasze studio. Dlatego jeśli są Państwo w okolicy, serdecznie zapraszamy na zabieg lipolizy iniekcyjnej.

Przed zabiegiem znieczula się wybrane miejsca na ciele i dezynfekuje je. Po wstrzyknięciu roztworu mogą pojawić się zaczerwienienie, pieczenie, lekki obrzęk, swędzenie lub niewielkie krwiaki, jednak wszystkie objawy szybko ustępują.

Dlaczego warto skorzystać z lipolizy iniekcyjnej w Bielsko-Biała?

  • lipoliza iniekcyjna stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji, która jest niezwykle inwazyjna i wiąże się z szeregiem powikłań;
  • zabieg lipolizy iniekcyjnej nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Lipoliza iniekcyjna – przewidywane efekty

  • wymodelowanie sylwetki
  • zmniejszenie obwodów ciała
  • redukcja tkanki tłuszczowej nagromadzonej na konkretnym obszarze ciała.

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa