Laminacja rzęs i brwi Bielsko-Biała

Laminacja rzęs i brwi to popularny zabieg kosmetyczny wykonywany po to, aby nadać im pożądany kształt bez konieczności codziennej stylizacji. Zabieg w naturalny sposób podkreśla oprawę oka poprzez optyczne uniesienie i zagęszczenie włosków. Poza walorami estetycznymi laminacja wykazuje właściwości pielęgnacyjne, co znajduje odzwierciedlenie we wzmocnieniu i odżywieniu struktury rzęs i brwi.

Jak wygląda laminacja rzęs i brwi?

Metoda liftingu rzęs i brwi jest kilkuetapowa. Krok pierwszy polega na dokładnym oczyszczeniu i przygotowaniu miejsca zabiegowego. Następnie stosuje się specjalny preparat, który otwiera łuski włosa, dzięki czemu składniki odżywcze mogą głęboko wnikać w ich strukturę. Następnie włoski są układane w określony kształt.

Po uformowaniu i nałożeniu odżywczego żelu włoski są pokrywane środkiem utrwalającym, dzięki któremu efekt jest długotrwały. Dodatkowo w ten sposób zabezpieczamy wszystkie regenerujące składniki. Ostatni etap obejmuje aplikację olejku nawilżającego i wzmacniającego włoski. Sprawia to, że rzęsy i brwi wyglądają na zdrowsze, są mocniejsze, a ich naturalny kolor zostaje pogłębiony.

Laminacja brwi i rzęs w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii

W ofercie naszego gabinetu w Bielsku-Białej znajdują się następujące zabiegi na brwi i rzęsy:

  • laminacja brwi + farbka
  • laminacja rzęs + lifting + botox + henna
  • regulacja brwi
  • regulacja brwi z henną
  • regulacja brwi z henną na rzęsy i brwi
  • henna pudrowa

Przed przeprowadzeniem zabiegów specjalista przeprowadza konsultację celem wykluczenia wszelkich przeciwwskazań do zabiegu.

Ile utrzymuje się laminacja brwi i rzęs Bielsko-Biała?

Efekty laminacji brwi i rzęs utrzymują się najczęściej od 4 do 6 tygodni. To, ile dokładnie, uzależnione jest od kilku czynników, w tym ilości i grubości włosków czy cyklu życia włosa. Część włosków bowiem po jakimś czasie wypada, a w ich miejsce odrastają nowe, które posiadają oczywiście swój naturalny kształt.

Dlaczego warto skorzystać z laminacji brwi i rzęs w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii?

  • rzęsy i brwi po naszej laminacji są uniesione, optycznie gęstsze i dłuższe, zachowując przy tym naturalny efekt;
  • stosowane przez nas preparaty do laminacji brwi i rzęs, dzięki zawartości odżywczych substancji, wzmacniają i zagęszczają włoski;
  • laminacja sprawia, że twarz wygląda atrakcyjnie.

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Laminacja rzęs i brwi – cennik

ZabiegiCena
Laminacja brwi + farbka 120.00 zł
Laminacja rzęs + lifting + botox + henna 149.00 zł
Regulacji brwi 20.00 zł
Henna brwi + regulacja 25.00 zł
Henna rzęs + Henna brwi + regulacja 55.00 zł
Henna pudrowa 109.00 zł
PQ Age 300.00 zł
Retix C 220.00 zł

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa