Depilacja laserowa Bielsko-Biała- tworzy, pach, nóg, bikini

Wiele kobiet szuka skutecznego sposobu na pozbycie się włosków z twarzy, szyi czy dekoltu. Meszek może być problematyczny dla brunetek czy szatynek, wówczas gdy ma ciemny kolor i jest znacznie bardziej widoczny niż u kobiet o jasnych kosmykach.

Niechciane włoski bywają często kompleksem dla pań, ponieważ wpływają również na atrakcyjność. Doskonałym sposobem na pozbycie się problemu jest depilacja laserowa. Bielsko-Biała to miejscowość, w której znajduje się nasz gabinet – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Depilacja laserowa, Bielsko-Biała – jak wygląda?


Depilacja laserowa w Bielsku-Białej to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Jest w pełni bezpieczny i zapewnia doskonałe efekty już po jednej wizycie. Przeprowadzenie całej serii pozwala skutecznie pozbyć się owłosienia z twarzy, szyi, nóg czy innych miejsc na ciele.

Podczas wykonywania procedury wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który jest w pełni bezpieczny, a także zapewnia oczekiwane rezultaty. Pracujemy na produktach renomowanych producentów, dbając o wysoki poziom higieny i sterylności.

Naświetlenie konkretnej partii twarzy wiązką lasera, która pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia. Laser Diamond Remover 16000 W, który niszczy cebulki włosów, co spowalnia, a nawet hamuje ich wzrost w przyszłości, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod usuwania owłosienia, takich jak maszynka jednorazowa czy wosk. Depilacja laserowa pozostawia skórę gładką i bez podrażnień.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową? Bielsko-Biała

To doskonała propozycja dla kobiet, które chcą na zawsze pozbyć się włosków z różnych części ciała – nie tylko twarzy, ale też pach, nóg czy bikini. Wykorzystanie golarki może często prowadzić do podrażnień, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób z wrażliwą skórą. Tradycyjne golenie trzeba wykonywać regularnie, aby cieszyć się gładką skórą. To czasochłonne oraz często mało satysfakcjonujące rozwiązanie.

Zabieg depilacji laserowej w Bielsko-Białej daje komfort oraz poczucie pewności siebie. Dzięki niemu przestaniesz martwić się o niechciane włoski czy meszek!

Jak działa depilacja Depilacja laserowa twarzy, bikini czy nóg – jak wygląda zabieg? w Studio Figura Bielsko-Biała?

Depilację laserową w Studio Figura Bielsko-Biała – Centrum Kosmetologii poprzedza konsultacja, podczas której specjalista wyklucza wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie naświetla wybrane partie twarzy skoncentrowaną wiązką światła lasera. Wiązka świetlna jest absorbowana przez obecną we włosie melaninę, dzięki czemu dochodzi do zniszczenia komórki odżywczej włosa, co uniemożliwia jego ponowny wzrost. Depilację przeprowadza się nie tylko na twarzy, ale również na innych partiach ciała, takich jak okolice bikini, pachy, nogi, plecy, klatka piersiowa czy brzuch.

Laser Diamond Remover 1600 W posiada trzy długości wiązki: wiązkę 755 nm, która najlepiej sprawdza się w przypadku cienkich włosów oraz usuwania pozostałości owłosienia z poprzednich sesji, wiązkę 808 nm do gęstego owłosienia oraz wiązkę 1064 nm do twardego i gęstego owłosienia.

Depilacja laserowa, Bielsko-Biała – nasza oferta

W naszym gabinecie zabieg depilacji laserowej w Bielsku-Białej wykonują specjaliści z dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Procedurę i jej częstotliwość dobieramy do indywidualnych cech klienta, a także celów, jakie chce osiągnąć.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy termin konsultacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Jesteś gotowa aby rozpocząć przygodę
ze Studio Figura już dziś ?

Depilacja laserowa twarzy – jak wygląda zabieg?

Depilację laserową zarówno twarzy, jak i ciała najlepiej przeprowadzić w okresie jesienno-zimowym. Wówczas w Polsce mamy mało słońca, co pozwala uniknąć przebarwień, podrażnień, a nawet oparzeń posłonecznych. Dodatkowo przeprowadzenie zabiegu na jasnej, nieopalonej skórze zapewnia lepsze rezultaty i jest bezpieczniejsze.

Zalecenia przed i po depilacji laserowej twarzy

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej twarzy w Bielsku-Białej konieczne jest ogolenie partii zabiegowej za pomocą maszynki jednorazowej. Co ważne, na co najmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaniechać korzystania z innych metod depilacji, takich jak depilator, pęseta czy wosk. Dodatkowo już na co najmniej miesiąc przed zabiegiem należy unikać opalania się i korzystania z solarium, a dwa tygodnie przed powinno się zrezygnować z kremów samoopalających. Nie zaleca się również stosowanie kremów z retinolem i witaminą C na 2 tygodnie przed zabiegiem. Oprócz tego rekomendujemy, aby nie peelingować skóry na tydzień przed depilacją laserową oraz aby nie przyjmować leków i ziół światłouczulających na 2 tygodnie przed zabiegiem. Bardzo ważne jest również to, aby skóra podczas zabiegu była sucha i czysta, bez grama kremów, makijażu bądź perfum. 

Po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania się przez okres przynajmniej 2-3 tygodni, a skórę zabezpieczać kremem z filtrem SPF 50. Oprócz tego powinno unikać się korzystania z sauny przez 2 tygodnie po zabiegu. Przez tydzień należy uważać na to, aby nie przegrzewać organizmu oraz nie spocić się. W tym czasie nie należy też peelingować skóry, trzeć czy podrażniać jej w inny sposób.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej Bielsko-Biała?

  • depilacja laserowa jest trwalsza niż tradycyjne metody usuwania owłosienia, takie jak wosk lub maszynka jednorazowa;
  • po depilacji laserowej nie trzeba mierzyć się z podrażnieniami czy wrastającymi włoskami;
  • dzięki głowicy z intensywną funkcją chłodzenia, która zabezpiecza skórę przed przegrzaniem, depilacja laserowa w naszym gabinecie jest niemal bezbolesna.

Depilacja laserowa Bielsko – przewidywane efekty

  • redukcja owłosienia
  • gładka skóra bez podrażnień

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Popularne zabiegi teraz

Kriopoliza

Endermologia

Depilacja laserowa